15 komentarai (-ų)

 1. Blemba, tai, kad elektros lizdai tik viršuje, mane erzina nuoširdžiai. Galėjo šiek tiek daugiau pasistengti organizatoriai, nes interneto konferencijoje sunku būtų įsivaizduoti, kad kompiuterių nebus daug.

 2. O as nusprendziau pc nesinesti – nors ir tinklarasciu, bet visgi konferencija, kur bent jau man buvo svarbiau ir idomiau isgirsti, isklausyti nei internete mirkti. Taciau labai sveikintinas dalykas jei jau atsivezei pc, tai ir isnaudoti ji tinkamai informuojant nedalyvavusius konferencijoj ka galejo gauti ir ko neteko :)

 3. Pingback: Vien finansiškai viskas atsiperka || Login 2009 - amonas.lt

 4. Ačiū už klausimą.
  Mačiau – buvai prie aktyviausių.
  Turbūt dėl tavęs tą blakę ekrane ir paliko. :)

  Šauni konfa buvo.

 5. Pingback: Blogorama #608

 6. Interneto ir tinklaraščių konferencijoje „LOGIN 2009“ pirmą kartą buvo išbandytas bevielis 4-tos kartos interneto ryšys.

  Visą konferencijos dieną galėjote naudotis bevieliu VDNET internetu, kurį ši telekomunikacijos paslaugų teikėja įdiegė bendradarbiaudama su pasauline IT sprendimų kompanija „Hewlett-Packard” (HP).

  4-tos kartos „HP Procurve” sprendimas, leidžiantis tiekti bevielį internetą vienu metu iki 2000 vartotojų, buvo teikiamas 4-iais šiandien egzistuojančiais standartais – A, B, G ir N. Prie interneto buvo galima jungtis visais mobiliais įrenginiais. Tai buvo pirmas toks interneto sprendimas Lietuvos istorijoje.

  Interneto ryšys buvo sutrikęs tik šiek tiek ilgiau nei pusvalandžiui – ne iš karto pavyko suderinti visų pirmą kartą Lietuvoje naudojamų įrenginių programinę įrangą. Problema buvo išspręsta operatyviai ir visą renginio laiką VDNET užtikrino puikų ryšį.

 7. Pingback: THE BLOG TIMES pirmasis numeris (atnaujinta) « neBlogas bloga’as

 8. Pingback: Login 2010 – konferencija apie ateitį | Tikra.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>