Darbastalio paveiksliukų resursai


Atsibodo senasis darbastalis su įprastiniu paveiksliuku “Windows XP pieva” ar dar kitas beprotiškai nuobodus paveiksliukas? Paįvairink jį pačiais įvairiausiais dizainerių iš viso pasaulio kurtais arba fotografuotais paveikslėliais darbastaliui (angl. wallpaper). Šiame įraše pateiksiu kelias nuorodas į tikrai įdomius darbastalių paveiksliukų tinklapius.

Flickr // Darbastalio paveiksliukų grupė
Art.Lebedev // Darbastalio vaizdai
Bartelme Design // Abstraktūs paveiksliukai
Ben.a // Darbastalio paveiksliukai Apple gerbėjams
Jeffrey Klassen // Vanduo
Deviantart // Didelis paveiksliukų archyvas
IUNEWIND // Elektroninio meno darbastaliai
I love typography // Aš myliu raštą – darbastaliai su raštais
Keri Smith // wish jar

Noriu dar! Jei vis dar nepakako ir neatsirinkai, neužmiršk užeiti į šias straipsnių nuorodas ir prisirinkti dar: vienas, du, trys, keturi (labai dizaineriški 2008-ųjų metų kalendoriai). Vis dar neštikau? Tai geriausia pasigamink pats, dėk paprastą mėlyną langą, pievą arba tęsk pradėtą darbą su Google ir darbuokis beieškodamas savo aukso gyslos (šiuo atveju darbastalio paveiksliuko) toliau. Sėkmės!

5 komentarai (-ų)

  1. Pingback: Blogorama #388 : nežinau.lt

  2. O man labiausiai darbastalį patinka papuošti savo darytomis nuotraukomis. Nuvažiuoji kur nors į nuostabų gamtos kampelį prisidarai nuotraukų ir džiaugiesi savo nuotrauka papuošus darbastalį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>