BLOGybių gėrybės


Per BLOGin konferenciją dalyvavau “BLOGerio žodyje”, todėl turėjau paruošti pranešimą. Sugalvojau pranešimui pavadinimą – “BLOGybių gėrybės”. Šiame pranešime pasakojau kaip “BLOGį galima konvertuoti į gėrį”.

Užsiminiau apie tokias akcijas kaip ė-propaganda, Blog action day bei didžiausią  blogerių padarytą gėrį žmonėms – geros informacijos skleidimą. Taip pat šiek tiek pašmaikštavau su šveplu tekstu viename blogo aprašyme, blogerio automobilio numeriu bei kandidatavimu į politiką ar vyriausybę. Dėkui, kas išklausėte pranešimą ir labai smagu kam jis patiko!

Jei kas nebuvote BLOGin konferencijoje ar tiesiog norite pats vienas (-a) ramiai atsisėdęs (-usi) peržvelgti pranešimą – jį galite parsisiųsti iš čia. (palaukę devynias sekundes, spauskite Download.)

15 komentarai (-ų)

 1. Nelabai supratau isvadu, ko susije automobilio numeriai ir vyriausybe su blgoeriu gerybemis, juk tuomet jau blogas tau daro geruma ar kaip nors kitaip

  O siaip idomi diskusien tema, verciau jau apie tai butu diskusija surenge blogin organizatoriai nei apie ka ten diskutavo?

 2. Pingback: Blogorama #385 : nežinau.lt

 3. Andriau >
  Turėjau galvoje, jog jau padarius pasauliui kažką gero, gali pasigaminti sau mašinos numerį su užrašu “blogeris” ir didžiuotis, tuo ką darai, ar net jei labai sekasi – kandidatuoti į politiką.

  VooZ2 >
  Jau mačiau. Keista save girdėti kažkaip :)

 4. Žinai, Andriau, anksčiau į tavo blogą žiūrėjau gana skeptiškai :) Bet kai pamačiau tave konferencijoje, kaip tu drąsiai užlipai kalbėti prieš tokią minią vyresnių blogerių, supratau, kad esi šaunuolis. Tikrai! Kai pagalvoju, tavo metų nebūčiau drįsusi padaryti tokio dalyko. Sėkmės tau dideliausios. Nuoširdžiai :)

 5. Labas Andriau,

  Esu tik blogu skaitytoja, tačiau
  šsiemet dalyvavau BLOGIN 2008. Norėjau pasakyti, kad esi šaunuolis, todėl tikiuosi jog augsi tobulėsi, o su tavimi ir tavo blogai. Iš tiesų smagų, kad Lietuvoje yra tikrai drąsių jaunų žmonių, linkiu tau sėkmės. Nuo šiol aš, tavo blogų skaitytoja :)

 6. Pingback: AAiddennium » BLOG « » Tėvyne, kas mes – krepšininkai, cepelinai ar gugenhaimas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>